Informacja prasowa

Odsłony: 2010

Nie słabnie zainteresowanie rozgrywkami Grand Prix Amatorów w skokach przez przeszkody. Po zimowej przerwie trzeci etap tych rozgrywek odbędzie się w sobotę 13 lutego na w hali Hipodromu Wola z Poznaniu. Do zawodów zgłoszonych zostało ponad 100 jeźdźców. Łącznie rozegranych będzie 7 konkursów.

Zawody rozpoczynają się o 9.00 zmaganiami dla dzieci na kucach, a najważniejszy konkurs zaliczany do cyklu GPA, o puchar prezesa CWJ Hipodrom Wola, o nagrodę Concordia Ubezpieczenia planowany jest około godziny 15.oo. Na starcie pojawią się między innymi amazonki, które zajmują pierwsze trzy miejsca w rankingu: Marta Romanowska (bez przynależności klubowej), Weronika Siwińska (Miralex Jakubowo) i Karolina Kozakiewicz (Harmony Clup).

Szczegółowy program na www.tarantevents.pl

Inicjatorem poznańskiego cyklu Grand Prix Amatorów jest KS Jumping Events organizator zawodów międzynarodowych CSI4*. Stąd amatorzy walczą o atrakcyjne nagrody jakimi będą wejściówki do loży VIP i bilety na VII Memoriał Macieja Frankiewicza (2-5 czerwca).

Finał GPA zaplanowano na 5 marca, a w hali poznańskiej Woli zawody tej wiosny odbędą się jeszcze 19 marca i 2 kwietnia. Z kolei 23 i 24 kwietnia KS Jumping Events zaprasza na XIII już Majówkę z Koniem na poznańskim osiedlu Szczepankowo-Spławie. Po tej imprezie rozpoczną się bezpośrednie przygotowania do wielkiego międzynarodowego święta jakim będzie CSI4* Poznań 2016.