Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody - 28.12.2018

Sylwestrowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

Poznań – Hipodrom Wola
28 grudnia 2018

1. Organizator: CWJ Hipodrom Wola, ul. Lutycka 34, Poznań
    Kontakt: Anita Szymaniak tel. 608 283 000
  2. Miejsce zawodów: hale, parkur: piasek kwarcowy 70 x 30, rozprężalnia: piaszczysta
  3. Termin: 28.12.2018 (piątek)
  4. Uczestnicy: zawodnicy z ważnymi badaniami lekarskimi, od osób niepełnoletnich wymagana
  8. Program zawodów:
    Godzina rozpoczęcia zostanie podana rano 27.12.2018.
    I – 300 zł II – 200 zł III – 100 zł

W przypadku dwukrotnego startu w konkursie danej pary, do klasyfikacji końcowej brany będzie pierwszy
    przejazd.
    Konie powyżej 6 lat mają prawo do 3 startów w konkursach do klasy L1, przy czym maksymalnie 2x w konkursie.
    Przy dużej ilości startów w danym konkursie, w połowie przewidziana 10 minutowa przerwa na oglądnie parkuru przez zawodników z 2 połowy listy startowej.
    W konkursie nr 1 prawo startu mają jedynie KUCE
  9. Nagrody
    - Flots , puchary.
    - konkursy nr 1, 2 – nagrody rzeczowe : sprzęt jeździecki
    - konkursy nr 3, 4, 5 : nagrody finansowe, pula 1350 zł
  10. Opłaty: 50 zł za start
  11. Boksy - dostępnych 20 sztuk w namiocie, cena: 60 zł dzień/szt., rezerwacja poprzez panel, decyduje
    kolejność zgłoszeń
  12. Każda zmiana na liście startowej po terminie zgłoszeń – opłata 20 zł (nie dotyczy skreśleń)
  13. Protest: każdy musi być podany na piśmie z dołączoną kaucją w wysokości 200 zł
  14. Zalecane ubezpieczenie koni oraz następstw od innych zdarzeń losowych.
  15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące wyniknąć
    w trakcie transportu i uczestnictwa w zawodach.
  16. Organizator zastrzega sobie możliwość do zmian w programie zawodów.