Warsztaty „Samozaładunek i bezpieczny transport”

Odsłony: 2929

Warsztaty, mają na celu rozwiązywanie problemów związanych z załadunkiem i transportem koni. Każdy koń powinien być przeszkolony w zakresie ufnego samozaładunku do przyczepy, gdyż może to stanowić o jego bezpieczeństwie, a nawet życiu. Tak wielu jeźdźców odkrywa problem wtedy, gdy już decydują o przewozie konia i często korzysta z metod, które tylko pogarszają zaufanie konia do załadunku. Transportowane zwierzęta dojeżdżają mokre i zestresowane i każde następne ładowania stwarza często coraz większy problem. Warsztaty poszerzają wiedzę właścicieli konia czym jest problem załadunku i przewozu konia oraz w zajęciach z końmi rozwiązują raz na zawsze ten problem pozwalając na samozaładunek koni poprzez pokazanie palcem oraz ich ufne i bezpieczne podróżowanie. Szkolenie "Załadunek i bezpieczny transport" składa się z wykładów, pokazów multimedialnych oraz treningu z końmi. Można uczestniczyć w nich z własnym koniem, koniem wynajętym z ośrodka lub jako słuchacz.

Osoby, które przechodzą takie szkolenie dostrzegają też zmianę zachowań koni w innych aspektach treningowych, gdyż ten rodzaj szkolenia koni poszerza ich możliwości a jeźdźcom daje wiedzę o kilku technikach wykorzystywanych w tym treningu. Zajęcia będą prowadzone na maneżu lub hali z użyciem kilku przyczep. W trakcie i na końcu warsztatów jeźdźcy otrzymają indywidualne zalecenia treningowe.

Termin: 16 kwietnia 2018 (poniedziałek, 9:00)

Lokalizacja: Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom-Wola, Lutycka 34, 60-415 Poznań

tel: 509 108 959; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; facebook

Koszt szkolenia:

  • uczestnik z własnym koniem 395 zł (+ ew. wynajem konia/boksu)
  • słuchacz 220 zł

W sprawie zakwaterowania, dostępności koni i możliwości zakwaterowania koni przyjezdnych, prosimy kontaktować się bezpośrednio z osobą kontaktową w ośrodku –– Kasia Małecka, tel. 509 108 959

W kursie mogą uczestniczyć ogiery. Jest możliwa pomoc w dowozie konia.

Szkolenie prowadzi w języku polskim wykładowca Andrzej Makacewicz oraz osoby z JNBT Team.
Praca osób z końmi jest rejestrowana filmowo.
Zgłoszenia przyjmowane są pod telefonem 22 393 10 90 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.