Aktualności

Ważne informacje

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa (COVID-19) informujemy, że od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania biuro CWJ Hipodrom Wola Sp. z o.o. zostaje zamknięte dla obsługi bezpośredniej interesantów.

Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy lub telefoniczny:

  • Anita Szymaniak – 608-283-000

anita.szymaniak@hipodromwola.com.pl, biuro@hipodromwola.com.pl

  • Violetta Ferster – 509-341-883

violetta.ferster@hipodromwola.com.pl

  • Krzysztof Ferster – 516-120-103

krzysztof.ferster@hipodromwola.com.pl

  • Witold Węcławek – 502-441-908

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie własne oraz naszych bliskich.

W nawiązaniu do obecnej sytuacji dot. rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników prosimy o ograniczenie przyjazdów do pensjonatu oraz pozostanie dzieci w domach.

Zaleca się aby w stajni i na hali nie było tłoku. Prosimy o nieprzyprowadzanie na teren ośrodka zwierząt. Jednocześnie zabrania się pobytu w stajni oraz na terenie innych osób niż właściciele/użytkownicy koni. Prosimy również o skrócenie czasu pobytu w stajni do minimum.

Jednocześnie informujemy, że na czas obowiązywania powyższych ograniczeń nie będzie możliwości przyjazdu na trening osób z zewnątrz (tzn. osób nie będących Pensjonariuszami).